لوگو در برندسازی چه تاثیری می گذارد ؟

برای برند سازی طراحی لوگو امری بسیار مهم است شما وقتی یک کسب و کاری راه اندازی می کنید باید برای معرفی خود یک لوگوی اختصاصی طراحی کنید.

لوگو یکی از بخش هایی حیاتی استراتژی برندسازی آنلاین یک سازمان است . لوگو برند ها مانند نماد یک سازمان خاص که مصرف کننده در معرض آن قرار دارد .

که باید بتواند پیام برند شما را به صورت موثر منعکس کند تا بتواند مخاطبان هدف شما را جذب کند یا شما را به سمت وب سایت تجاری شما هدایت کند.

لوگو دارای اهمیت فوق العاده است چون که به عنوان یک ابزار بصری مکاتبات ، یک لوگو باید تصویر و پیام شما را به مخاطب منتقل کند .

از تاثیر لوگو بر برند می توان گفت که به افراد کمک می کند تا تصویر شما را و حرفه ای شما را بدون هیچ مشکلی به خاطر بیاورند .

 با فرض اینکه طرح لوگو ساده هم باشد آن را برای یک خریدار به یاد ماندنی بسیار ساده تر می کند و آن تصویر را با تصویر شما شریک می کند .

طبق تحقیقات ، لوگو ها با ۷۵ درصد در سال ۲۰۲۱ برجسته ترین شناسه های برند هستند . این همان چیزی که اکثرا سازمان ها به دنبال یک شرکت طراحی لوگو قابل اعتماد می گردند.

در ادامه مقاله بیشتر در مورد تاثیر لوگو بر برندسازی صحبت خواهیم کرد.

نقش لوگو در برندسازی کسب و کار شما

لوگو متن یا تصویری است که در مرحله آغازین به معرفی و شناخته شدن برندتان کمک می کند . یک لوگوی خوب سنگ بنای برند شماست و به مشتریان کمک خواهد کرد تا بدانند چه می کنید که هستید و هدف و ارزش تان چیست طراحی لوگو به ایجاد یک نشان تجاری برای برند می گویند.

اهمیت لوگو در برند سازی

لوگو المانی است که برند را در معرض دید ، جاودانه شدن در ذهن مخاطبان و شناخته شدن بهتر  قرار می دهد در ادامه مزیت های لوگو بر برند سازی را خواهیم گفت

اگر از عناصر طراحی لوگو به درستی استفاده شود و لوگوی شما جذاب باشد ، توجه بسیاری از افراد را جلب می کند تا با کسب و کار شما آشنا شوند و این برای شناخته شدن و رشد شما بستر مناسبی است.

شما بدون داشتن یک لوگوی خوب برای کسب و کارتان ، چندان حرفه ای نخواهید بود بنابراین یکی از ضروری ترین و ابتدایی ترین کار هایی که هر برند در شروع فعالیت خود برای برندسازی باید انجام دهد طراحی و ثبت لوگو است .

وقتی که یک بیزنس از ابتدا پایه گذاری می شود و اقدام به طراحی یک لوگوی خوب و ماندگار می کند. حس اعتماد را به مشتری انتقال خواهد داد در حقیقت مشتری به برندی اعتماد می کند که همیشگی و پابرجا و در دسترس باشد و با لوگوی خاص شناخته شود.

دیدن مداوم لوگو در فضای مجازی ، شبکه های اجتماعی ،کارت ویزیت و تبلیغات به سرعت یک برند را در ذهن ها ماندگار می کند . هر چه تبلیغات بیشتری شود گوش و چشم مخاطبان با برند آشنا تر شده و اعتماد به یک برند شناخته شده و آشنا خیلی راحت تر از اعتماد به یک کسب و کار جدید است .

ضرورت دیگر لوگو جذابیت بصری آن است که دیدن آن برای مشتریان و مخاطبان در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات و … خوشایند است.

پس اگر لوگوی زیبا و جذاب طراحی شود خود عاملی برای جذب مشتریان است

لوگو نشان می دهد شما یکی از مدعیان زمینه فعالیت خود هستید لوگویی که منحصر به فرد و قابل ثبت باشد به مخاطبان نشان می دهد و برند تان با رقبا دیگر فرق دارد .

جمع بندی

برند سازی یکی از شیوه های جلب توجه در دنیای تبلیغات به شمار می رود شما اگر به شرکت های جهانی توجه کنید اولین چیزی که جلب توجه می کند لوگو و برند آن شرکت است.

برای طراحی یک لوگوی زیبا و جذاب باید به نکات کاربردی و کوچک توجه ویژه داشته باشید.

شرکت بین المللی پویش آلند با انجام طراحی لوگو های جذاب و زیبا و کاربردی آماده دریافت سفارش های شما می باشد .

پست قبلی

انیمیشن بهتره یا موشن گرافیک ؟

پست بعدی

چه مشاغلی به وبسایت نیاز دارند ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

lumen-logo-white

ما خدمات ساخت و ساز تضمینی را ارائه می دهیم

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید