موشن گرافیک

با موشن گرافیک بهترین راه برای جذب توجه مخاطبین خود را پیدا کنید.

موشن گرافیک یا گرافیک حرکتی، یکی از روش‌هایی است که در طراحی ویدئوهای تبلیغاتی، آموزشی، دکوراسیون داخلی، بازی‌های رایانه‌ای و ... استفاده می‌شود. موشن گرافیک، هنری است که با استفاده از تصاویر، شکل‌ها، رنگ‌ها، حروف و جملات، یک داستان یا ایده را به شکلی جذاب و بدیع به نمایش می‌گذارد.

موشن گرافیک

با استفاده از این تکنیک، ایده‌های شما به یک اثر هنری تبدیل می‌شوند که همه را به شگفتی می‌اندازد.
۱۵+

پروژه های تمام شده

برای سفارش موشن گرافیک با ما تماس بگیرید و ایده‌های خلاقانه‌تان را به واقعیت تبدیل کنید.
توسعه کسب و کار
طراحی وب سایت
Motion design
۰ %

بازاریابی دیجیتال

با پیشرفت تکنولوژی و ورود موشن‌گرافیک به بازاریابی دیجیتال، این روش تبلیغاتی بیشتر به حرکت درآمده و به یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات تبدیل شده است.

۰ %

مشتریان خوشحال

از دیگر مزایای استفاده از موشن گرافیک، این است که می‌توان با یک ویدئوی کوتاه و جذاب، پیام خود را به مخاطبان منتقل کرد.

"استفاده از موشن گرافیک به دلیل جذابیتی که ایجاد می‌کند، در طراحی تبلیغات آنلاین و برخط، بسیار موثر است»

م

میلاد فتحیانی

طراح موشن گرافیک

موشن گرافیک شرکت بلوکاریاب

۰۱.

صرفه جویی در هزینه

با استفاده از موشن گرافیک می‌توان در طراحی ویدئوهای آموزشی و دستوری، هزینه‌های زیادی را صرفه‌جویی کرد. زیرا در این نوع ویدئوها، می‌توان به راحتی با استفاده از تصاویر و صدا، بهترین نتیجه را با هزینه کمتری به دست آورد.
۰۲.

پروژه تفصیلی

موشن گرافیک یکی از پروژه‌های مهم و پیچیده در حوزه‌ی طراحی و تولید فیلم‌های کوتاه می‌باشد. در این پروژه‌ها، تمرکز بر روی طراحی و تولید جلوه‌های ویژه و انیمیشن‌هایی است که به صورت حرکتی و با استفاده از تکنیک‌های گوناگونی از جمله سه بعدی، دو بعدی و استفاده از افکت‌های صوتی، تصویری و نورپردازی، ارائه می‌شوند.

«با استفاده از موشن‌گرافیک، شما می‌توانید تبلیغات خود را در برنامه‌های تلویزیونی، بر روی وب سایت خود، در شبکه‌های اجتماعی و حتی در ویدئوهای آموزشی خود ارائه دهید.»

موشن گرافیک به عنوان یک هنر و فرآیند خلاقیت، می‌تواند به طراحان ویدئوها کمک کند تا یک ویدئویی جذاب و مفهومی طراحی کنند. همچنین، با استفاده از این نوع طراحی، می‌توان در کسب و کارهای آنلاین و برخط، به دست آوردن خلاقیت و نوآوری را ترویج داد.

lumen-logo-white

ما خدمات ساخت و ساز تضمینی را ارائه می دهیم

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید